سئو سايت هاي وردپرسي

سئو سايت هاي وردپرسي

ایجاد وبلاگ رایگان

آيا سئوي سايت هميشه يك استراتژي غالب خواهد بود؟

در شرايطي‌ كه روزي باصرفه سازي تارنما معنا گذشته خود را نداشت چه كار كنيم؟

 

آيا سئوي سايت هميشه يك استراتژي غالب خواهد بود؟

بسياري از سايت ها هزينه و زمان زيادي را براي با صرفه سازي تارنما و سئو سايت خود صرف مي نمايند و مهمترين روش بازاريابي خود را جذب مخاطب از گوگل مي‌دانند .

 

طي 19 تا 20 سال گذشته گوگل همواره با شيب چشم گيري رشد كرده است . ارتقاء تعداد جستجوها موجب شده تا كاربران بيشتري از اين‌شيوه وارد سايت هاي اينترنتي شوند . البته تغييرات گوگل طي دو سال قبلي زنگ خطر بزرگي را به صدا درآورده است!

 

اين تغييرات به معني عدم استقبال كاربران از گوگل يا كاهش سهم آن از بازار جستجو نيست , بلكه بيشتر به سهم سايت ها از اين كاربران مربوط ميشود .

 

اكنون جذب مخاطب از طريق گوگل فراوان دشوارتر از قبل شده و مرتبه نخست حاصل ارزش و منزلت گذشته را ندارد . در شرايطي‌كه اين فرايند طي سالهاي آتي ادامه پيدا كند و يا حتي شديدتر از قبلي باشد مي بايست چه كاري انجام دهيم؟ چطور براي چنين شرايطي آماده باشيم؟

 استراتژي سئو

دانش بهينه سازي وب سايت به صورت مداوم در درحال حاضر تغيير و تحول است و ما هزينه و زمان زيادي را براي فراگيري سئو و به روز رساني اطلاعات خود صرف مي‌كنيم . آيا اين هزينه يك سرمايه گذاري مطمئن براي آينده محسوب ميشود؟

 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۱ تير ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹:۰۶ | مولايي
،

درباره ما

 <~BlogAbout~>
كارشناس سئو حرفه اي كسي است كه به صورت كامل بر روي مسائل سئو تسلط دارد و قادر است كه سايت شما را به صفحه اول گوگل برساند. در اين زمينه معمولا شخص سئوكار بر روي تمامي الگوريتم هاي گوگل مسلط است و بدون استفاده از تكنيك هاي كلاه سياه سئو تمامي فعاليت هاي مربوط به عمليات سئو را انجام مي دهد. آيا دوست داريد كه در اين زمينه يك فرد حرفه اي را پيدا كنيد؟ با اسماعيل سحاب تماس بگيريد!

رمزینه بارکد

کتاب یادگیری میلیاردر

 بهترین آموزش و یادگیری رازهای ثروتمندان و میلیونرها و میلیاردر ها ,The best education and learning the secrets of the rich and the millionaires and billionaires
بهترین رازهای میلیاردر شدن

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان